BABY BLUES

by - May 28, 2018Outfit Lindex(now in stores)
bag YSL
Shoes H&MNädalavahetus Pärnus oli imeline! Ilmad olid ideaalsed ning tegemist oli tõelise minipuhkusega. Meil olid ka sõbrad Tallinnast kohal ning sai käidud palju restoranides ja nauditud üksteise seltskonda. Kuna ostsime eelmisel nädalal uue auto, siis mul on võimalus ka väga palju sellega ringi sõita. Ahjaa, tänaseks olen ma täpselt 3 kuud autojuhilubade omanik!

 Mind kutsus külla ka Pärnu hotell nimega Hedon Spa, kuhu ma olen ammu tahtnud minna. Sellest ma teen eraldi postituse , aga näiteks need pildid on tehtud selle hotelli ees. Ma olen külastanud enamikke Eesti spaasid ning luban, et see on midagi täiesti teistsugust.

Piltidel kannan aga eriti suvist ja õhulist Lindexi komplekti, mis on hetkel poodides ning vägagi sobilik läbi suve hõljuda :).


_________________________________

Weekend in Pärnu was amazing getaway. Our friends joined us there, so we enjoyed the weather with great food & drinks on terraces. We bought a new car last week, so I had the chance to drive a lot! Oh, and today, I've had my driving license exactly for 3 months!

Also, I was invited to visited to Hedon Spa Pärnu. I have always wanted to go there! I will make a separate post about it, but I promise, it was nothing usual.

I am wearing a very feminine airy set from Lindex, which is in stores at the moment and very suitable, to dance through the summer of 2018. 

You May Also Like

1 comments

  1. You are looking so pretty in these pictures. You have shared a wonderful design of the latest dress. Buy the latest designed Women's Leggings Online USA at the affordable price, visit dezignermonkeys.com

    ReplyDelete