THE SCHOOLGIRL FEELING & THE PERFECT RED BAG

by - September 17, 2018Hat, shirt, skirt - Lindex
Bag YSL
Shoes CARA


Ma tegelikult postitasin selle look'i juba nädalaid tagasi Instagrami @getrimitt, kuid blogisse täiesti unustasin. Hästi mugav ja igapäevane ning põlvikute asmele eelistan kanda ise musti sukapükse. Ning lihtne on lisada juurde efektsed kõrvarõngad ja punased huuled, et oleks sobilikum näiteks õhtusöögile või mõnele üritusele minna. 

Ilmselt paljud on märganud ka mu Instagramist, et mu garderoobi täiendab uus punane YSL käekott. See tuli minuga kaasa Itaaliast ning ütleme nii, et kui oskad šopata, siis ei pea brändimärkide eest tuhandeid välja käima. Räägin siinkohal outlettide külastamisest, kus hinnad võivad kohati ikka positiivses mõttes jahmatada. Ma olen meeletu YSL fänn ning pidin õnnest lakke hüppama, kui hinda nägin. Hehe!

Siiani on minu september olnud üsna meeldiv. Piisavas koguses tööd, aega sõpradega, looduses käidud ja erinevatel väljasõitudel. Olen ka kirja pannud end mitmele koolitusele ning ei jõua ka neid juba ära oodata! Sellesse aastasse on meil lisaks planeeritud kaks reisi. Oktoobris lähme Madriidi ning detsembris pisut kaugemale sooja nautima. Mõnus!
_____________________________________

I actually posted this look weeks ago, but I totally forgot to share it on the blog. This is a really casual and comfortable look. So easy to style with different accessories. Add some big earrings and red lips and you are ready to hit the night. My September has been kind of pleasant. Work, time with friends-family, weekend get-aways. I have signed up for several courses and I can't wait!  

Also, you have probably noticed that I have new red bag. I am a huge YSL fan and have been for about 10 years. Let's say, it is possible to shop with nearly reasonable prices, if you know where to go. I am talking about outlet villages here. I nearly started to cry when I saw the price! Hehe!

So far my September has been super nice. Time with friends and family. We have planned two more trips this year. We are going to Madrid in October and in December, somewhere warm and far. 

You May Also Like

1 comments