HE'S 3 & gift free birthday

by - October 10, 2018Ja nii linnulennul ongi need kolm imelist aastat möödunud! Uskumatu, kui kiiresti võivad lapsed areneda.  Aasta tagasi oli meil hoopis teine laps. Alles suvel ei saanud me sinuga koos söömaski käia, sest sa ei püsinud pudeliski paigal. Jooksid pidevalt jumal juhatab suunda, kui autost või korteriuksest välja said. Täna sa süvened, huvitud ümbritsevast maailmast, küsid juba küsimusi, millele mul vahel raske vastata on. Võid tunde omaette mängides veeta ning pesed ise hambaid, käsi ning käid tualetis. Sa oled tubli ja juba üsna iseseisev laps. 

Juba eelmisel aastal tegime algust niiöelda kingivaba sünnipäevaga. Juba enne kui laps sündis, tõid enamus pigem kasutuid mänguasju ja muud, hkm kola. Mul lihtsalt ei olnud lõpuks seda kusagile panna ning annetasin ja müüsin ebavajaliku. Mida tähendab kingivaba? See tähendab, et tegime Gustavile temanimelise pangakonto, kuhu igaüks saab omal soovil vabalt valitud summa kanda. Kogu raha investeerime pigem turvalistesse aktsiatesse. Kui ta kunagi selle konto üle võtab, saab ta ka näha, kes tema iseseisva elu kapitalile aluse panid. 

Kuid see ei tähenda, et ta ühtegi asja ei saanud. Näiteks tellisin talle Amazonist Thomas Adventures rongi Caitlyn 15€ eest, mida ta on aasta aega endale soovinud ning vanaemad kinkisid vajalikke rõivaid ning palavalt oodatud Transformeri väikese roboti. 


You May Also Like

2 comments

  1. Uh see on nii tobe kui tuuakse mänguasju millega pole midagi peale hakata :( Meie oleme juba eos õigile öelnud, et kui beebi sünnib, siis igasugune plastik jätke palun poodi, sest kui seda meile tuuakse, müün/annan kohe edasi. Seega mõtetu raha raiskamine.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Muidugi hoopis teine asi, kui on midagi konkreetselt vaja. Või teine hea võimalus on kinkekaart, mida oleme ka rakendanud ning selle eest siis soetanud näiteks talveriideid, jalatseid mis on kallimad.

      Delete