OCTOBER BEAUTY FAVOURITES

by - October 08, 2018
Ma olen viimasel ajal ilumaailmast täiesti sõltuvuses. Nii põnev ja lõpmatu!  Tegelikult tahaks teieni rohkem tuua oma avastusi ja häid leide. Uusi brände ja innovatiivseid lahendusi tuleb ka meie turule järjest juurde, seega avastamisrõõmu jagub. Aga siin on minu hetkelised lemmikud ning tooted, mida ma hea meelega jällegi ostaks:

Kuna mul on  kahused ja  taltsutamatud juuksed, siis mul on tegelikult väga raske leida juukseõli, mis päriselt ka töötaks ja siluks. Balmain Argan Moisturizing Elixir on üks vähestest ja see justkui sätib mu juuksed kenasti soengusse. Lõhn ja koostis on üsna kerge ja meeldiv. Müüakse kahes suuruses ning pisem variant on minu arust isegi mugavam ning maksab pisut alla 7€. 

Elemis Nourishing Omega Rich Cleansing Oil. Kõik kuiva nahaga inimesed, see on täielik avastus! Kui paljud näopuhastusvahendid justkui kuivatavad nahka, siis see teeb vastupidist. Puhastab ja samal ajal niisutab. Ma olen täielik fänn! Hetkel on see bränd müügil Tallinnas ainult Hiltoni hotellis Eforea Spas. Sain toote testimiseks tasuta, kuid netist uurides tundub, et hind jääb 40€ kanti. 

Kiehl's Powerful Strength Line Reducing Concentrate. Ma olen üsna palju seerumeid kasutanud, kuid see on kindlasti üks lemmikuid. Väga võimsate koostisosadega  mis näole kandes   kummaliselt natuke torgib. Seda peab ise proovima, et aru saada. Koostiselt piimjas ja kergelt apelsinilõhnaline.  Hind pigem krõbe, 50ml on ~60€.

Madara Pihlaja Glow Booster. Näoõlisid olen ma katsetanud palju, kuid see on kindlasti üks lemmikuid. Ta on koostiselt pisut kergem, kui mõned teised. Ka üsna hea hinnaga ~26€. 

_________________________________

I've been completely addicted to the exciting world of beauty. New brands and innovative solutions are entering the market constantly. But here are some of my latest finds:

My hair is naturally quite frizzy and it's quite difficult to find products that actually work.  Balmain Argan Moisturizing Elixir is one of the few, that I like to use after blow drying. It somehow sets my hair. I usually buy the smaller bottle and it costs about 7€.

Elemis Nourishing Omega Rich Cleansing Oil. All people with dry skin, this is a complete discovery! Many cleansers make your skin dry from the soap, but this is amazing. It nourishes and I absolutely love it. I got this products for testing, but I googled and it costs about 40€. At the moment only available in Eforea Spa, Tallinn.

Kiehl's Powerful Strength Line Reducing Concentrate. This is definitely one of my favourite serums right now. It has some really powerful ingredients. It starts to itch a bit when you apply the product, but in a good way. You have to try it, to understand it. Consistency is milky and smells like orange. The price is about 60€ for 50ml.

Madara Pihlaja Glow Booster. I've tested a lot of facial oils, but it's definitely one of my favorites. The consistency is a bit lighter and the smell is very nice and natural.  Also at fairly good price ~ 26 €.You May Also Like

4 comments

 1. Elemis on muide ka Tallinna Kaubamajas esindatud. Hinnad on muidugi sellised, et netist ostmine on mõistlikum :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda ei teadnudki :) Muidu käisin ühel üritusel ning tutvusin nende tootevalikuga, Tundusid väga head asjad, kuid see puhastusõli on imeline

   Delete
 2. HEi! Ega ei oska öelda, kust seda BALMAINI seerumit väiksemas anumas leiduda võiks? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Balmaini eliksiiri(peen sõna:D) nägin kindlasti Stockmanni iluosakonnas. Aga ma olen üsna kindel, et olemas ka Decoris Showroomis Telliskivis(nad maaletoojad).

   Väga hea asi on...mul sai see just otsa ning pidin oma poolikut Joico oma kasutama. No ei tööta see asi :D

   Delete