NEW IN THE BATHROOM - BJÖRK & BERRIES

by - January 29, 2019

Looduslikud tooted kaunite pakenditega on mu täielik nõrkus - seda ilmselt teate te kõik.  Björk & Berries on meie turul üsna uus bränd ning pärit on ta Rootsist. Kogu tootesari on inspireeritud Skandinaavia metsikust loodusest. Kasutatud on mitmeid põnevaid ning isegi ootamatuid koostisosi nagu kaseõli ning kasepuu koor. Tutvustan lähemalt ka kolme oma kõige lemmikumat toodet White Forest seeriast. 

Mingil põhjusel, ei ole ma just kõige aktiivsem kätekreemi kasutaja. Kui ma õhtuti ning hommikuti nägu kreemitan-õlitan, siis alati kannan kreemi ka kätele ning nagu otseselt pole vajadust olnud eraldi käsi kreemitada ning selleks eraldi toodet omada. Nüüd, aga kui mulle saadeti testimiseks Björk & Berries White Forest Hand Cream, niisutan oma külmast pisut kuiva nahaga käsi mitu korda nädalas. Parajalt rasvane ning lõhn on õrn ning meenutab pisut beebidele mõeldud talki. Väga sümpaatne on ka pakend, seega sobib minu helgesse koju ideaalselt. 

Ilmselt minu lemmikuks tooteks osutus Skin Awakening C-Serum. Tähtsamad koostisosad on hüaluroonhape ning c-vitamiin. Mulle meeldib, et tegemist on pigem kergema seerumiga ning sobib mulle kasutamiseks ka igapäevaselt. Niisutab mõnusasti ning eriti mulle meeldib seda peale kanda jadeiidist rullikuga.  Lõhn on õrn ja pisut tsitruseline.

Armastan väga dušigeele, milles on sees koorivad osakesed. Nahk on peale seda eriliselt pehme ja sile. White Forest Body Scrub on just selline toode. Muideks, koorivad osad selles geelis on just kasekoore tükikesed.  Lõhn on omapärane, kuid meeldiv. Esimesena tuleb pähe kerge tsitrus ning vanaema kompaktpuuder - natukene nostalgiline.

Veel jäi mulle silma White Forest seeria kõrval ka Botanist. Viimane on inspireeritud sügavatest Rootsi metsadest ning botaanikaaedadest.  Lisaks näevad tumerohelised pakendid eriti šikid välja. Björk & Berries brändi tooted on müügil näiteks Apotheka Beauty kaupluses ja e-poes.

Postitus valmis koostöös Apotheka Beauty-ga. 
_________________________

I guess you all know how much I love natural beauty products with great package design. Björk & Berries is one of them and I'm so glad to test their products. 

Definitely my favourite product is the C-serum, which is filled with hyaluronic acid and c-vitamin. It's rather a light serum, but at the same time moisturizing, so it's amazing for a daily use. 

I don't normally use handcreams, but thanks to the cold weather I have been actually using Björk & Berries hand cream. It smells a bit like baby powder, which is nice. The consistency is creamy, but at the same time not too much. 

I love shower gels with scrub. After your body feels seriously soft and nourished. The White Forest Body Scrub is perfect for that. And the scrubbing little parts are actually little pieces of birch. 

You can buy the products from Apotheka Beauty shop.

You May Also Like

0 comments