SPRING REMEDY

by - April 11, 2019

Kuna ma ei ole väga hea tablettide tarbija, siis otsin alati alternatiivseid meetodeid, kuidas vitamiine manustada. Näiteks teen magneesiumi vanne ning C-vitamiini tarbin palju puuviljade kaudu. Väga armastan ka sidrunit süüa ning hommikuti värske sidrunimahlaga vett juua. Kohvi või tee joomise harjumust mul pole. Teatud perioodidel nagu pimeda ja külma talve lõpus, tunnen alati, et vajan pisut turgutust vitamiinide näol. Väsimus ja haigused kipuvad ligi.  Ma tean, et näiteks D-vitamiini peavad põhjamaa inimesed aastaläbi tarbima. Ka soojamaa reisidel ning suviti Eestis kannan alati tugevat päikesekaitsefaktorit ning viibin päikese käes minimaalselt(mul on palju sünnimärke). Toidust ega päikesest piisavat kogust vitamiini ei saa, seega, peaksin kindlasti tarbima regulaarselt D-vitamiini. Minuga võttis ühendust Walmark, kes pakubki seda just sprei meetodil, mis minusuguse tableti põlguri jaoks on ideaalne lahendus ning mahub mugavalt ka näiteks käekotti.

Nüüd, peale pikka talve on minu igapäevane rutiini osa suur kogus sidrunit ning Walmarki suhu pihustatav D-vitamiin õli baasil. Täiesti maitsetu ning lõhnatu. Ning ühtegi tabletti ma tarbima ei pea. Lisaks sobiks spreiga D-vitamiin ka alates 1-aastastele lastele. Eriti mugav, ei pea lapsele eraldi pipetiga versiooni ostma.  Lisaks, ei sisalda toode säilitusained,värvaineid, gluteeni ega laktoosi.

Minu jaoks on nii oluline, et mul oleks energiat ning jõuaksin mängida oma energilise 3-aastasega, käia trennis, teha hästi oma tööd ning lisaks tegeleda hobidega.  Millised on teie salarelvad, et hooajast tuleneva väsimuse vastu võidelda?

___________________________

I really don't like to consume tablets, so I always look for alternative methods to still get some vitamins. I love to take long magnesium baths, I get my C-vitamin through fruits and I really love to eat fresh lemon. After long dark nordic winters, I always feel tired and in need of extra energy. 

People can't get enough d-vitamin from food or sun, so it is necessary to gain some extra. My favourite routine in the morning is definitely warm water with fresh lemon juice and Walmark D-vitamin with spray. And no tablets! Just one quick spray in the mouth and you're good!

It is so important for me to have energy to play with my energetic 3 year old, work out and handle with my hobbies. What are your secret weapons to fight fatigue?

You May Also Like

0 comments