WEEK 21

by - April 29, 2019

Jumpsuit & espadrilles H&M(new and in stores!)
Bag Coach
Hat from somewhere in Vietnam


Just nii! Juba 21 nädalat on minu sees kasvanud üks väike, vägagi oodatud ime. Siiani on rasedus möödunud ilma komplikatsioonideta. Mõni päev on küll tunne, et tahaks teha tööd, kus peaksin kontoris istuma ja saaks pisut rahulikumalt võtta. Aga õnneks need on olnud üksikud hetked. 

Umbes kaks kuud tagasi langes ka raud. Kuid sellega on mul olnud muret ka varasemalt ning tean kohe, kuidas tegutseda. Esimesena tekkis mul rauapuudus teismelisena ning ma kohe tunnen ilma vereproovita, et aeg on tarbida lisaks rauda ning rauarikkaid toite ning mu lemmikut - peedimahla. 

Kuna ma olen viimased aasta aega väga aktiivselt teinud sporti ning hoolitsen üldiselt oma aktiivsuse eest, siis plaanin kogu raseduse teha trenni. See juba kajastub ka kaalunumbris. Näiteks eelmise ootusega kaalusin samal ajal 2,5kg rohkem, kui praegu. Hetkel lisandunud vaid 700g. Lisaks on kogu keha nähtavalt(vähemalt mulle :D) rohkem toonuses ja minu enda peegelpilt meeldib mulle rohkem. 

Muidugi ma loodan, et see suvi 2019 tuleb pigem jahedam...sest rasedana kuuma suve veeta, ei ole eriti tore. Kui mul niisamagi lähevad jalad ja käed soojas kliimas paiste, siis rasedusega on see veelgi hullem. Aga positiivse poole pealt on riietumine oluliselt lihtsam ning eraldi ma midagi soetada ei plaani.

Hetkel viibime aga nädalasel puhkusel Türgis ning see oli just see, mida ma vajasin. See aasta on olnud erakordselt toimekas ning tihe. Ka 4h otselend Tallinnast möödus kui linnulennul ning vahelduseks selline kõik hinnas pakett mõjub tõelise puhkusena. 


________________________________________

That's right! For 21 weeks, a little miracle has been growing inside me. So far, everything has been very smooth. Sure, there are days where I feel that I would like to take it easy and just lay in bed. But overall, seems like I am having another easy pregnancy. 

About 2 months ago, I felt that I was low on iron. This is common for me, so I know instantly what to do. Vitamins and foods which are full of it. I really love beetroot juice for example. I have been working out very actively for the last year, so I have gained only 700g so far. With the last pregnancy, I had gained 2,5kg when I was 21 weeks. I really feel very good and much more toned up. 

Right now, we are spending a little family holiday in Turkey. The 4h flight was quick and the weather and all inclusive week was everything I needed. This year has been hectic!

You May Also Like

0 comments