MY TOP FIVE BEAUTY FAVOURITES 2019

by - February 17, 2020

2019 oli kindlasti minu jaoks üks põnev aasta ilutoodete valdkonna avastuste osas. Leidsin mitmeid tooteid, mis jäävad kindlasti minuga kaasas käima aastaid. Toon täna teie ette 5 oma lemmikut! 

1. Minu vaieldamatu lemmik avastus oli Erboriani CC kreem. Olen seda nüüdseks pea aasta kasutanud ning ma ei ole veel paremat toodet leidnud. Sobib ideaalselt nahatooni ühtlustamiseks, koostiselt kerge, imendub kiiresti, niisutab.  Kannan kinnitamiseks peale õhkõrna kihi tolmpuudrit ning minu meigipõhi ongi valmis. Vahel, kui soovin kanda natuke rohkem meiki või soovin rohkem katvust, kasutan veel lisaks Erboriani BB kreemi.

2. Ma olen varasemalt erinevaid meigialuskreeme proovinud, kui ei ole väga head leidnud. Tony Moly kuldne muna ehk Silky Smooth Balm oli esimene, kus ma nägin oma silmaga, et asi töötab. Peale CC kreemi on nahk nähtavamalt siledam ja vähem kurrulisem.

3. Ma olen päris mitmeid Kiehl'si näokreeme proovinud, aga minu jaoks selgelt lemmikud need kolm. Neist esimene on kõige kergem ja lihtsam Ultra Facial Cream. Hea toode millega alustada ning lisaks on seda saadaval ka päikesekaitsega. Teised kaks ehk Super Multi Corrective ning Clearly Corrective on juba tugevamad koostisosadelt ning on silmnähtavalt ka rohkem pinguldavamad. Neid peab ise proovima, et mõista. 

4. Näonahk uueneb just magades ning seetõttu pööran just suurt tähelepanu naha eest hoolitsemisele enne und ning üleüldiselt öökreemidele. D'Difference 6D öökreem on tulvil imelistest ainetest, et hommikul oleks sinu nägu värske, särav ning siledam Lisaks on purk hermeetiliselt suletud, st ei puutu kreem kokku välise keskkonnaga ning ei vii sinna näppudega baktereid sisse.

5. Ma olen eelnevalt mitmeid Madara tooteid proovinud, isegi meeldinud, aga otseselt teist toodet pole ostma läinud. Lugu oli aga hoopis teine Madara AHA Peel Mask näomaskiga. Praegu läneb mul juba üsnagi mitmes tuub. Koorib, eemaldab surnud naharakud, puhastab sügavuti ning teeb koheselt näo klaarimaks. Väga hea hinna eest, suurepärane mask, eriti kui satud ostlema nende veebis allahindluste ajal.


You May Also Like

0 comments